EVO-POOL


Havuz Alanları gibi yüksek miktarda suyun buharlaştığı hacimlerde yüksek verimli nem alma cihazlarının kullanımı önemlidir. EVOPOOL cihazları yüksek nem alma kapasiteleri ile sadece su buharının sebep olduğu iç ortam konforundaki azalmayı değil aynı zamanda yine su buharının sebep olduğu bina yapı elemanlarındaki korozyonu da ortadan kaldırır ve tesisi kullanan insanlar için sağlıklı bir iç ortam yaratır.

EVOPOOL nem alma cihazları, havuz özelliklerine göre projelendirilerek, havuzların nem alma prosesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihazlarda yüksek COP’e sahip hermetik scroll kompresörler ile nem alma verimleri maksimize edilmektedir.

EVOPOOL cihazları standart olarak SENSOPOOL otomasyon sistemi ile birlikte sevk edilmektedir. SENSOPOOL nem alma prosesi için özel olarak tasarlanmıştır ve yaz, kış gece ve kış gündüz olmak üzere 3 çalışma modu na haizdir, Kış gündüz ve Yaz çalışması modlarında, cihaza dış ortamdan taze hava beslemesi yapılmaktadır.

EVOPOOL cihazlarında korozyon direnci yüksek özel alaşımlı Alüminyum kanatlardan üretilen EC motorlu plug fanlar kullanılmıştır. SENSOPOOL otomasyon ile fanlarda sabit debi kiti standart olarak sunulmakta ve cihaz farklı kanal sistemlerinde dahi tasarım debisini sağlamaktadır. EC Fanlar frekans konvertörü ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve yüksek enerji verimliliği ile çalışmaktadırlar.

Kalite Belgeleri


© AERA AŞ • 2017 • All rights reserved.
Privacy Policy • Terms of use